zahlavi
Naše služby: Kadeřnictví, svatební a společenské účesy, prodlužování vlasů HairTalk extensions, kosmetický salon, prodlužování řas, manikúra a pedikúra, masáže, Spa & Wellness.
Počet návštěv: 358668
Návštěvnost
Celkem: 358668
Dnes: 43
X-STYLE
Mrizka

O ZNAČCE L’ORÉAL

L’Oréal

Váš kadeřník L’Oréal Professionnel, odborník na módu, kadeřnické a barvící techniky vytváří služby na míru na vysoké úrovni. Kadeřník, který naslouchá Vašim přáním a náladám bude schopen vyzdvihnout to co je ve Vás jiného a jedinečného. Objevte pro sebe, podle jeho rad, produkty, které kadeřník používá v salonu: šampóny, péči a styling L’Oréal Professionnel. Stejná kvalita, stejné technologie a tedy stejné účinky!

L’Oréal Professionnel je přítomný v salonech předních světových kadeřníků, protože všechny ženy jsou jiné, každá je jedinečná.

Značku L’Oréal znají snad všechny dámy, dokonce i někteří pánové. Jedná se o světovou značku, jednoho z největších celosvětových výrobců pleťové a vlasové kosmetiky.

Tato značka je dnes známá celkem ve sto padesáti zemích světa. Společnost L’Oréal zaměstnává více jak dva tisíce vědců – chemiků, lékařů, farmakologů a biofyziků. Tento tým vědců pracuje na unikátních projektech, jejichž výsledky jsou pak vysoce kvalitní produkty kosmetiky L’Oréal. Veškeré produkty jsou testovány dermatologicky a oftamologicky.

Protože značka L’Oréal je skutečně vysoce kvalitní a účinná, u žen je velice oblíbená a žádaná.
(C) 2009 PT2 design - www.pt2.cz
© 2008 PT2 design - www.pt2.cz
Zavřít