zahlavi
Naše služby: Kadeřnictví, svatební a společenské účesy, prodlužování vlasů HairTalk extensions, kosmetický salon, prodlužování řas, manikúra a pedikúra, masáže, Spa & Wellness.
Počet návštěv: 358669
Návštěvnost
Celkem: 358669
Dnes: 44
X-STYLE
Mrizka

O ZNAČCE KÉRASTASE

Kérastase
Paris

Kérastase je symbolem luxusu, modernosti a jedinečnosti pro všechny ženy, které touží svým vlasům dopřát požitek z krásy. Péče Kérastase je zárukou okamžité přirozené krásy.

Laboratoře Pokrokového Výzkumu L'Oréal vyvíjejí pro Kérastase přípravky špičkových technologií a jedinečných účinků. Podstata značky Kérastase je vytvářena nepřetržitými inovacemi, aktivními složkami a originálními složeními. V přípravcích se odráží přání a požadavky všech zákazníků.

Obřad v salonu
Obřad v salonu je kompletním převzetím starostí o Vaše vlasy a vlasovou pokožku. V salonu Kérastase se stáváte středem veškeré pozornosti. Váš Kadeřník – poradce Kérastase je připraven Vám naslouchat a svým citlivým přístupem porozumí každému Vašemu přání. Po provedení odborné diagnózy Vašich vlasů a Vaší vlasové pokožky, Vám nabídne program osobní péče nejlépe přizpůsobený Vaším představám a typu Vašich vlasů a vlasové pokožky.

Obřad Kérastase je výsledkem vysoké odbornosti a obratnosti Vašeho Kadeřníka – poradce Kérastase. Jste zváni k prožití jedinečných okamžiků vycházejících z citlivého světa originálních složení, příjemných vůní a specifických masáží.


Obřad u Vás doma
V péči započaté v salonu můžete pokračovat i u Vás doma. Kérastase Vám nabízí program tří kroků péče, snadných k provedení:
  1. Šamponové mytí
  2. Intenzivní péče
  3. Přípravky finální péče
Doplňkem denního programu péče je pro každou ženu noční kúra Noctogenist, která dotváří krásu vlasů v průběhu noci a ty jsou pak krásnější a zářivější při každém dalším probuzení.
(C) 2009 PT2 design - www.pt2.cz
© 2008 PT2 design - www.pt2.cz
Zavřít